۰۲۱ - ۸۸۰۰۱۳۶۱ info [@ ] scia.ir امروز : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

یک دقیقه سکوت در افتتاحیه مسابقات دوومیدانی معلولان جهان ۲۳ تیر ۱۳۹۶

خانه > اخبار > یک دقیقه سکوت در افتتاحیه مسابقات دوومیدانی معلولان جهان

تهران – ایرنا – هشتمین دوره رقابت های دو و میدانی معلولان جهان فردا – جمعه – با حضور هزار و ۳۰۰ ورزشکار از ۱۰۰ کشور جهان در شهر لندن افتتاح می شود. این مراسم به احترام پرتابگر امارات که چند روز پیش حین انجام تمرین دچار حادثه شد و درگذشت، با یک دقیقه سکوت برگزار می شود.

به گزارش روز پنجشنبه کمیته ملی پارالمپیک، این رقابت های زیر نظر کمیته بین المللی پارالمپیک و هر دو سال یک بار برگزار می شود. پیش از این در سال 1998 میلادی، شهر بیرمنگام در انگلیس میزبان دومین دوره رقابت های جهانی دو و میدانی معلولان بود. ورزشگاه المپیک لندن در اختیار باشگاه فوتبال وستهام است. اما این باشگاه در تابستان امسال از این ورزشگاه استفاده نمی کند و این محل را برای رقابت های جهانی آماده کرده است. در رقابت های جهانی پارا دوومیدانی امسال ورزشکاران در مدت 10 روز در 30 ماده مسابقه خواهند داد و تیم انگلستان با 49 ورزشکار و ایران با 20 ورزشکار (2 ورزشکار زن و 18ورزشکار مرد) در این رقابت ها حضور دارند. برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید. ورزشی**9029** تنظیم کننده: محمد مهدی موذن**انتشاردهنده:علی خورسندی

به گزارش روز پنجشنبه کمیته ملی پارالمپیک، این رقابت های زیر نظر کمیته بین المللی پارالمپیک و هر دو سال یک بار برگزار می شود.
پیش از این در سال ۱۹۹۸ میلادی، شهر بیرمنگام در انگلیس میزبان دومین دوره رقابت های جهانی دو و میدانی معلولان بود.
ورزشگاه المپیک لندن در اختیار باشگاه فوتبال وستهام است. اما این باشگاه در تابستان امسال از این ورزشگاه استفاده نمی کند و این محل را برای رقابت های جهانی آماده کرده است.
در رقابت های جهانی پارا دوومیدانی امسال ورزشکاران در مدت ۱۰ روز در ۳۰ ماده مسابقه خواهند داد و تیم انگلستان با ۴۹ ورزشکار و ایران با ۲۰ ورزشکار (۲ ورزشکار زن و ۱۸ورزشکار مرد) در این رقابت ها حضور دارند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.

تنظیم کننده: محمد مهدی موذن انتشاردهنده:علی خورسندی

منبع:
دیدگاهتان را بنویسید نظرات کاربران
  1. بدون دیدگاه
  1. بدون بازتاب

سازمان بهزیستی کشور موظف است با ایجاد ساز و کار مناسب، نسبت به قیمومت افراد معلول اقدام نماید. دادگاه ها موظفند در نصب یا عزل قیم افراد معلول، صرفا از طریق سازمان مذکور عمل و مبادرت به صدور حکم نمایند