۰۲۱ - ۸۸۰۰۱۳۶۱ info [@ ] scia.ir امروز : ۲۳ آذر ۱۳۹۶

نمایشگاه بین المللی خدمات توانبخشی معلولین و جانبازان ۱۹ آذر ۱۳۹۵

خانه > گزارشات و مصاحبه ها > نمایشگاه بین المللی خدمات توانبخشی معلولین و جانبازان

دومین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی خدمات و تجهیزات توانبخشی ویژه معلولان و جانبازان مقارن با ایام جهانی معلولان با حمایت و پشتیبانی سازمان بهزیستی کشور و بنیاد شهید و امور ایثارگران، سایر انجمن‌ها و مراکز علمی در محل دائمی نمایشگاه‌های فرهنگی مصلای تهران از ۱۶ لغایت ۱۹ آذر ماه سال جاری برگزار شد.
این نمایشگاه یک فرصت طلایی برای شناخت ظرفیت کشور و بهره‌گیری از آن در خدمت‌رسانی به جامعه هدف است و از طرفی موجب ارتقاء توانمندی‌ها برای حضور و ارتباط متقابل با دیگر کشورها خواهد بود. این خود می‌تواند موجب پویایی سازمان‌ها و زمینه‌ساز موفقیت آنها شده و در استقلال و توسعه کشور نقش مهمی داشته باشد.
هدف اصلی این نمایشگاه فراهم آوردن بستری مناسب جهت آگاهی جامعه هدف و آحاد جامعه از میزان توسعه کمی و کیفی محصولات تولید شده داخلی و خارجی ویژه افراد دارای ناتوانی، معرفی و آموزش محصولات و خدمات جدید و برقراری ارتباط مناسب میان عرضه‌کنندگان و مصرف‌کنندگان و دانش‌افزائی کارشناسان و فعالان حوزه توانبخشی و پزشکی و شناساندن قابلیت‌های تولیدکنندگان داخلی و حمایت آنان در جهت کمک به افراد دارای ناتوانی و معلولیت برای ارتقاء استقلال فردی و اجتماعی است.
در زیر تصاویری از حضور انجمن معلولین ضایعات نخاعی استان تهران قابل مشاهده می باشد :
img_8301
img_8359
img_8412
img_8418
img_8424
img_8426
photo_2016-12-09_01-32-49
photo_2016-12-09_01-33-05
photo_2016-12-09_01-33-09

منبع:
دیدگاهتان را بنویسید نظرات کاربران
  1. بدون دیدگاه
  1. بدون بازتاب

سازمان بهزیستی کشور موظف است با ایجاد ساز و کار مناسب، نسبت به قیمومت افراد معلول اقدام نماید. دادگاه ها موظفند در نصب یا عزل قیم افراد معلول، صرفا از طریق سازمان مذکور عمل و مبادرت به صدور حکم نمایند