۰۲۱ - ۸۸۰۰۱۳۶۱ info [@ ] scia.ir امروز : ۲۵ آذر ۱۳۹۶

مجموعه ورزشی ‌جانبازان و معلولان اصفهان تمام استانداردهای لازم را دارد ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

خانه > اخبار > مجموعه ورزشی ‌جانبازان و معلولان اصفهان تمام استانداردهای لازم را دارد
سرهنگ علی قاسمی

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری اصفهان گفت: ‌مجموعه ورزشی ‌جانبازان و معلولان اصفهان تمام استانداردهای لازم را دارد.

علی قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، درباره افتتاح نخستین مجموعه ورزشی تخصصی جانبازان و معلولان در استان اصفهان اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که امروزه در مدیریت شهری و مسئولان ورزش استان و کشور در جامعه مطرح است، توسعه زیرساخت‌ها برای اقشار مختلف به ویژه جامعه جانبازان و معلولان است.

وی تصریح کرد: امیدواریم با سیاست‌گذاری‌های دقیق نسبت به رسیدن به بحث عدالت‌محوری در توسعه زیرساخت‌ها و تجهیزات تخصصی در کشور و استان پیشگام باشیم.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری اصفهان بیان کرد: استان اصفهان، طلایه‌دار این تفکرات بوده و امیدواریم با افتتاح مجموعه تخصصی جانبازان و معلولان جامعه مخاطب و مخاطبان ورزشی جانبازان و معلولان که درصد ویژه‌ای از جامعه ما را تشکیل می‌دهند به حق خود دست یابند و بتوانیم در زمینه زیرساخت‌ها و پس از آن بهره‌برداری و ارتقا سطح دانش مربیان و ورزشکاران معلولان و جانبازان یک پایگاه ویژه برای توسعه ورزش همگانی و حرفه‌ای تشکیل شود.

وی درباره مزیت‌های ساخت چنین مجموعه‌هایی برای رفاه جانبازان و معلولان گفت: باید به سمتی برویم که ورزشگاه‌های اختصاصی ویژه اقشار مختلف داشته باشیم. برای این قشر نیز بایستی تمام استانداردهای لازم بر مبنای نیاز آن‌ها طراحی و اجرا شود.

قاسمی ادامه داد: خوشبختانه این مجموعه از تمام استانداردهای لازم برای یک معلول و یا یک جانباز با کم‌ترین مشکل و سهولت بسیار بالا برخوردار است و در نظم‌دهی و خدمات‌دهی بیشتر به جانبازان و معلولان و همچنین در بهره‌برداری به صورت کیفی قطعا شاهد رویدادهای مثبت‌تری خواهیم بود.

منبع:
دیدگاهتان را بنویسید نظرات کاربران
  1. بدون دیدگاه
  1. بدون بازتاب

سازمان بهزیستی کشور موظف است با ایجاد ساز و کار مناسب، نسبت به قیمومت افراد معلول اقدام نماید. دادگاه ها موظفند در نصب یا عزل قیم افراد معلول، صرفا از طریق سازمان مذکور عمل و مبادرت به صدور حکم نمایند