۰۲۱ - ۸۸۰۰۱۳۶۱ info [@ ] scia.ir امروز : ۲ بهمن ۱۳۹۶

دستکش های دارای سیستم گرم کنند ه مخصوص افراد نخاعی ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

خانه > مطالب, مقالات آسیب نخاعی > دستکش های دارای سیستم گرم کنند ه مخصوص افراد نخاعی

مجموعه دستکش ولوازم جانبی آن

این دستکش ها  که با کنترل ترموستات گرم می مانند ، دارای کنداکتورهای گرمایی هستند که با استفاده از باتری های قابل شارژکار می کنند و در واقع درجه حرارت توسط ترموستات کنترل می شود . محفظه باتری به ناحیه مچ دست بسته می شود . این دستکش ها بصورت آماده وجود ندارند و بطور اختصاصی دوخته می شوند و کاربر می تواند روی آنها ، دستکشهای دیگری مانند دستکش کار بپوشد .

کاربر در حال پوشیدن دستکش

کاربر در حال پوشیدن دستکش

نظر کاربران
یکی از کاربرانی که تمام مدت سال را بیرون از منزل کار می کند ، این دستکشها را توصیه می کند . دستهای اوهیچ حسی ندارد و از طرفی نسبت به سرما هم حساس هستند .
به نظر استفاده کنندگان ، این دستکشها انعطاف خوبی دارند و مانعی برای حرکت انگشتان ایجاد نمی کنند . آنها فقط پشت دستها را گرم می کنند ، اما با این وجود گرمای کل دستها را حفظ می شود .

 

دستکش پوشیده شده

پوشیدن دستکش ، بخصوص وارد کردن دوشاخه اتصال بین انگشتان وباتری ، کمی برای کاربران مشکل است ؛ و فرد کمی مشکل می تواند آن را تنظیم کند . یکی دیگراز معایب این دستکش این است که باتری آنها فقط حدود ۲ ساعت دوام دارند ،  و بعد از آن نیاز به شارژ مجدد دارند . بنابراین همیشه نیازبه یک سری باتری اضافی دارند .

منبع:
دیدگاهتان را بنویسید نظرات کاربران
  1. بدون دیدگاه
  1. بدون بازتاب

سازمان بهزیستی کشور موظف است با ایجاد ساز و کار مناسب، نسبت به قیمومت افراد معلول اقدام نماید. دادگاه ها موظفند در نصب یا عزل قیم افراد معلول، صرفا از طریق سازمان مذکور عمل و مبادرت به صدور حکم نمایند