۰۲۱ - ۸۸۰۰۱۳۶۱ info [@ ] scia.ir امروز : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

برای شرکت در رقابت‌های جهانی، ۱۴ کماندار معلول به اردو دعوت شدند ۱۳ مرداد ۱۳۹۶

خانه > اخبار > برای شرکت در رقابت‌های جهانی، ۱۴ کماندار معلول به اردو دعوت شدند
تیم ملی تیر و کمان معلولان برای شرکت در رقابت‌های جهانی که در چین برگزار خواهد شد از روز شنبه ۱۴ مرداد وارد اردو می‌شوند.
میهن امروز-۱۴ ورزشکار معلول برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی جهان که ۲۰ شهریور ماه در چین برگزار خواهد شد از روز شنبه ۱۴ مرداد وارد اردوی تیم‌ ‌ملی می‌شوند.

این اردو با حضور ۱۴ کماندار زن و مرد در رشته‌های ریکرو و کامپوند از روز شنبه ۱۴ مرداد آغاز و تا ۲۴ مرداد ماه ادامه‌ خواهد داشت.

همچنین تیم‌ ‌ملی برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی جهان پس از پایان این اردو در رقابت انتخابی شرکت خواهند کرد تا نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان مشخص شوند.

هادی نوری، رمضان بیابانی و علی سینامنش‌زاده (رشته کامپوند مردان) ، غلام‌رضا رحیمی، علی اصغر فتاحی، پوریا جلالی (ریکرو مردان)، سمیه رحیمی، زهرا نعمتی و زهرا دلخوش (ریکرو زنان)، سمیه عباس‌پور، فرزانه عسگری و راضیه شیرمحمدی (کامپوند زنان) و سیده زهرا حسینی و مجید کاکوئی در کلاس نفرات دعوت شده به اردوی تیم‌ ‌ملی تیر و کمان جانبازان و معلولان هستند.

منبع: ایسنا
منبع:
دیدگاهتان را بنویسید نظرات کاربران
  1. بدون دیدگاه
  1. بدون بازتاب

سازمان بهزیستی کشور موظف است با ایجاد ساز و کار مناسب، نسبت به قیمومت افراد معلول اقدام نماید. دادگاه ها موظفند در نصب یا عزل قیم افراد معلول، صرفا از طریق سازمان مذکور عمل و مبادرت به صدور حکم نمایند